SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Snusdosa 8256067
nr 825 6067
Snusdosa
Silver, 1800-tal, Invändigt förgylld, Importstämplar, längd: 9
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 maj 2013
kl 18:13:06
5/5 22:14:31
400 kr
6/5 17:08:57
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.